Hacking Romania
Veti fi raspunzatori de utilizarea inregistrarii dumneavoastra, indiferent daca ...
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Hacking Romania | Reguli | Inregistrare | Login
POZE HACKING ROMANIA
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: lovely_pink pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 49 ani |
|
admin
Administrator
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 255
|
|
Pentru a scapa de mesajul enervant cu "send error report" de cate ori o aplicatie se buseste urmatii urmatorii pasi:
************************************************** ***********************
Intrati in Control Panel Click pe Preformance and Maintenance. Click pe System. Apoi click pe Advanced tab Click pe butonul de eroare de jo. Selecteaza Disable la error reporting Click pe OK Click pe OK .
|
|
| pus acum 15 ani |
|